Obora Sztuki – powód mojej nieobecności…

Witajcie kochani, chciałabym się pochwalić i wyjaśnić wam dlaczego nie miałam ostatnio czasu na bloga i nie wiem czy to się zmieni tak naprawdę, a to za sprawą mojego nowego projektu, mojego dziecka którym jest „Obora Sztuki”

 

House.S07E07.PL.XviD.avi

„Obora Sztuki” to min. pracownia ceramiczna, moje miejsce pracy i mój azyl, który powstał głównie dzięki pomocy mojego teścia i męża. Wspólnymi siłami zmieniliśmy zagracone pomieszczenie na moja pracownię. Niedługo pokażę wam jak to wszystko wyglądało przed i po jednak tymczasem chciałabym prosić was o pomoc ponieważ swój projekt zgłosiłam jako inicjatywę społeczną aby dzięki pozyskanym środkom doposażyć pracownię w niezbędne materiały do prowadzenia warsztatów ceramicznych z dziećmi, młodzieżą oraz chętnymi dorosłymi. Głosowanie na inicjatywę trwa do 03.09.2015 każdy może oddać 10 głosów po 1 na dobę. Bardzo liczę na waszą pomoc bo udać się może tylko dzięki WAM!!!! Liczę na wasze wsparcie głosować należy tutaj pod tym linkiem:

http://spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/404

 Niedługo ruszy strona „Obora Sztuki” gdzie będzie można śledzić nasze postępy i ewentualne osiągnięcia, a mam nadzieje, że takie będą. Trzymajcie kciuki.

Oczywiście, dalej będę tez tworzyć swoje solniaki, ale chęć poznania innej techniki i chęć dzielenia się tym z innymi spowodowała, że powstał w mojej głowie nowy projekt, który powoli będę realizować 🙂

Poniżej kilka fotek mojej „Obry Sztuki” przed metamorfozą choć uwierzcie mi na słowo te zdjęcia już sa robione kiedy pomieszczenie przeszło niezły lifting 🙂

 

Pozdrawiam i ściskam Was mocno

Edyta

logo2